As low as $74.95
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Bolt included | Yes |
|---|---|
| Length | 155 mm (6.10") |
| Axle | Included |
| SKU | 0102127534076-vconf |
| Fork type | Threadless |
| Taxcode | 9503.00.00.73 | Kick Scooters |
| Crown race | Integrated |
| Fork design | One-Piece |
| Axle Diameter | 8 mm (0.31") |
| Fork material | Aluminium |
| Weight | 265 g (9.3 oz) |
| Weight | 9,35 oz |
| Material | Aluminum |










