As low as $54.95
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Crown race | Integrated |
|---|---|
| Length | 150 mm (5.9") |
| C-Ring | Not Included |
| SKU | 0102013906750-vconf |
| Axle Diameter | 8 mm (0.31") |
| Taxcode | 9503.00.00.73 | Kick Scooters |
| Wheel offset | 10 mm (0.39") |
| Weight | 11.25 oz (319 g) |
| Material | Aluminium |











