As low as $64.95
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Axle Diameter | 0.31" (8 mm) |
|---|---|
| Wheel offset | 10 mm (0.39") |
| Bolt included | No |
| SKU | 0102005012732-vconf |
| Axle | Not Included |
| Taxcode | 9506.99.60.80 | Skateboards, Equipment for water sports |
| Fork type | Threadless |
| Fork design | One-Piece |
| Crown race | Not Included |
| Fork material | Steel |
| C-Ring | Not Included |
| Weight | 15.9 oz (450 g) |











