As low as $35.95
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Pieces per pack | 1 pcs |
|---|---|
| Wheel hub width | 30mm |
| Hardness | 88A |
| SKU | 0102005015184-vconf |
| Core material | Nylon |
| Taxcode | 9503.00.00.73 | Kick Scooters |
| Core design | Spoked |
| Wheel Width | 1.18" (30 mm) |
| Wheel profile | Round |










