As low as $5.45
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Pieces per pack | 1 |
|---|---|
| Wheel hub width | 24 mm (0.94") |
| Hardness | 88 A |
| SKU | 0102005059600-vconf |
| Core material | Nylon |
| Taxcode | 9503.00.00.73 | Kick Scooters |
| Core design | Spoked |
| Wheel Width | 0.94" |
| Wheel profile | Medium |










