As low as $804.95
Free shipping on this product
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Width | 31.50" (80 cm) |
|---|---|
| Length | 185.04" (470 cm) |
| Pump | Included |
| Seats | 2 |
| Max Recommended Pressure | 10 PSI |
| Max leg length | 120 cm |
| Inflatable Chamber | Triple |
| Technology | Dropstitch |
| Construction | Single Skin, Double Rail |
| Fins | 1 |
| Bag | Included |
| SKU | 0601005062112-vconf |
| Weight | 22 kg |
| Taxcode | 9506.21.00.00 | Sailboards, stand up paddle boards |










