Story SuperFly Adjustable scooter
Story SuperFly Adjustable scooter
As low as $39.95
365 days right of return
Delivery 3-5 business days
Price guarantee
Specifications
| Bearings | ABEC-5 |
|---|---|
| SKU | 0101005024691-vconf |
| Bar height | 460-550 mm |
| Taxcode | 9503.00.00.73 | Kick Scooters |
| Bar width | 325 mm |
| Deck length | 13.39" (340 mm) |
| Deck material | Aluminium 6061 |
| Deck width | 95 mm |
| Assembly | Assembled |
| Weight | 81 oz (2300 g) |
| Bar material | Aluminium 6061 T6 |












